Бренд: WHIRLPOOL
Краток опис: WHIRLPOOL WSIC 3M17, Вградна машина за миење садови со ИНВЕРТ...
Достапност:
Шифра: 72520
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 25,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

18,995 Ден.
12 РАТИ: 1,631 Ден.
24 РАТИ: 839 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
WHIRLPOOL WSIC 3M17, Вградна машина за миење садови со ИНВЕРТЕР МОТОР, 45цм, ЛЦД Дисплеј, 10 комплети, 6 програми, 6th Sense технологија - сензори кои го одредуваат степенот на валканост на садовите и со тоа автоматски го прилагодуваат циклусот на миење со огромни заштеди на енергија и вода, Multi Zone функија која овозможува бирање дали ќе се мие само во горната или само во долната корпа, Тајмер, самочистечки филтер, Бучност 47dB, Годишна потрошувачка на ел. енергија 238 kWh, Потрошувачка на вода по циклус 9л, Максимална температура на вода од довод 60 степени, Нова Ф енергетска класа, Димензии 82x44.8x57 цм,
Дисплеј Да
Енергетска класа А+
Тип на мотор Инвертер
Трета корпа Не