Бренд: Huawei
Краток опис: Huawei Free buds 4i White, Active noise cancellation, Call noise
Достапност:
Шифра: 74104
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 4,599 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

3,999 Ден.
12x КЛУБ РАТА: 350 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 167 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Huawei Free buds 4i White, Active noise cancellation, Call noise cancellation, Bluetooth 5.0, In-ear/True wireless/Bluetooth, Battery life: up to 3.5 hr. playback/2.5 hr. talk time on 1 charge or up to 14.5 hr. playback/10.5 hr. talk time with charging case, Charging time Earbuds: about 1 hr.,
Напреден Филтер
Достапност по салони Сетек Битола
Достапност по салони Сетек Охрид
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Superior technology
  • 24 0 juni 2022
  • aeg_electrolux
  • cooling_555
  • Setec Alati
  • 555gmin
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG