Бренд: WHIRLPOOL
Краток опис: WHIRLPOOL W9 OM2 4S1 P BSS, W колекција Вградна фурна со Пиро...
Достапност:
Шифра: 76784
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 39,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

35,999 Ден.
12 РАТИ: 3,090 Ден.
24 РАТИ: 1,590 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
WHIRLPOOL W9 OM2 4S1 P BSS, W колекција Вградна фурна со Пиролиза MADE IN ITALY, Црна Антрацит, ЛЦД Дисплеј во боја, Целсоно електронски контроли на допир, 6thSenseLive App автоматски го прилагодува времето влажноста и температурата на храната која ја готвите со помош на вградените сензори, 41 автоматски програми + 62 функции од кои 5 се мануелни функции, Тајмер, Soft closing Меко затворање на вратата, Телескопски водилки, Самочистење со помош на Пиролиза, XXL рерна со капацитет од 73 литри, Турбо вентилатор, Cook 4 систем на подговтовка на 4 различни видови храна истовремено без мешање мириси, 5 положби на полиците, Ready 2 cook - систем за загревање на фурната инстантно со помош на единствен систем за дитрибуција на топлиот воздух, Врата со четвороструко стакло, Внатрешно целосно стакло на вратата за лесно чистење, Вклучени 2 тепсии, Потрошувачка на ел. енергија по циклус 0.91 kWh, А+ енергетска класа, 59.5x59.5x56.4 цм
Боја Црна
Дисплеј Да
Начин на чистење Пиролиза
Турбо вентилатор Да