Бренд: WHIRLPOOL
Краток опис: WHIRLPOOL W7 D93SB EE, Кондензациска машина за сушење алишта ...
Достапност:
Шифра: 75667
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 54,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

46,999 Ден.
12 РАТИ: 4,034 Ден.
24 РАТИ: 2,076 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
WHIRLPOOL W7 D93SB EE, Кондензациска машина за сушење алишта со ТОПЛОТНА ПУМА , Темно сива со црна врата, Капацитет 9кг, SENSEINVERTER мотор, 26 програми, Специјална програма за големи парчиња алишта XXL, 6th Sense 3DRY технологија - интелигнетна контрола на сушењето со рамномерно распоредување на топлиот воздух, Fresh care + задржување на свежината на алиштата и до неколку часа после завршетокот на сушење, Голем ЛЦД Дисплеј, Тајмер, Autocleaning филтер - се чисти автоматски со дотокот на вода, Бучност 59dB, Димензии ВxШxД 84.9x59.7x65.6 цм, А++ енергетска класа
WiFi/Smart Не
Боја Сребрена/Инокс
Дисплеј Да
Енергетска класа А++
Капацитет 9кг
Начин на работа Кондензациски
Топлинска пумпа Да