Бренд: WHIRLPOOL
Краток опис: WHIRLPOOL W5 911E W 1, Комбиниран фрижидер со долна комора, Б...
Достапност:
Шифра: 74853
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 30,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

22,995 Ден.
12 РАТИ: 1,974 Ден.
24 РАТИ: 1,016 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
WHIRLPOOL W5 911E W 1, Комбиниран фрижидер со долна комора, Бел, 6th sense control технологија, DIRECT COOLING - LESS FROST, Тотал нето капацитет 371л - 261л фрижидерски дел/111л замрзнувачки дел, CLEVER IN дисплеј внатрешен, Multiflow, антибактериски филтер Microban, контрола на влажноста, Fresh Box 0 степени за деликатна храна, 4 стаклени полици во дел за ладење, 3 фиоки во замрзнувачот, ЛЕД осветлување, Бучност 39db, Нова D (А+++) енергетска класа, Димензии201x59.5x65.5 цм
Боја Бела
Диспанзер за вода Не
Дисплеј Да
Енергетска класа Д
Технологија на ладење Direct cooling
Тип на мотор Стандарден
Тип на уред Комбиниран со замрзнувач долу