Бренд: Asus
Краток опис: ASUS 24" Wide VG249Q TUF Gaming, Големина на панел: Wide Screen
Достапност:
Шифра: 27736
Гаранција (дена): 1050

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
ASUS 24" Wide VG249Q TUF Gaming, Големина на панел: Wide Screen 23.8"(60.5cm) 16:9, Панел тип : IPS, Вистинска Резолуција : 1920x1080, Full HD 1080P, Refresh Rate(max) : 144Hz, Pixel Pitch : 0.2745mm, Осветлување(Max) : 250 cd/m2, Контраст однос : 1000 :1 (типичен), Viewing Angle : 178H)/178(V), Време на реакција : 1ms (MPRT), Display Colors : 16.7M, Влезови : HDMI, DisplayPort, Dual-link DVI-D, Speakers : 2W x 2 Stereo RMS, 3.5mm Mini-Jack , 3.5mm Mini-Jack (for HDMI & DisplayPort Only), Accessories: VGA cable(Optional), Audio cable(Optional), Power cord, DisplayPort cable (Optional), Quick start guide, HDMI cable (Optional), Warranty Card, 90LM05E0-B01170
Достапност по салони Сетек Капитол
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек ГТЦ ИТ
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Битола
Достапност по салони Сетек Струга
Достапност по салони Сетек Струмица
Достапност по салони Сетек Стадион
Достапност по салони Сетек Охрид
Достапност по салони Сетек Куманово
Достапност по салони Сетек Штип
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Кочани
Достапност по салони Сетек Кавадарци
Достапност по салони Сетек Велес
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Прилеп
Достапност по салони Сетек Чаир
Достапност по салони Сетек Кичево
Достапност по салони Сетек Гевгелија
Достапност по салони Сетек Ѓорче Петров
Достапност по салони Сетек Радовиш
Достапност по салони Сетек Свети Николе
Достапност по салони Сетек Охрид 2
Достапност по салони Сетек Ресен
Достапност по салони Сетек Крива Паланка
Достапност по салони Сетек Сити Мол
Достапност по салони Сетек Дебар
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • web-2
  • web
  • 555_Telefunken
  • 555_cool_ponuda
  • AAR
  • SAMSUNG
  • AAR