Бренд: Asus
Краток опис: ASUS 24" Wide VG249Q TUF Gaming, Големина на панел: Wide Scre...
Достапност:
Шифра: 27736
Гаранција (дена): 1050
Редовна Цена: 10,999 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ КЛУБ ЦЕНА:

8,909 Ден.
12 РАТИ: 765 Ден.
24 РАТИ: 394 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
ASUS 24" Wide VG249Q TUF Gaming, Големина на панел: Wide Screen 23.8"(60.5cm) 16:9, Панел тип : IPS, Вистинска Резолуција : 1920x1080, Full HD 1080P, Refresh Rate(max) : 144Hz, Pixel Pitch : 0.2745mm, Осветлување(Max) : 250 cd/m2, Контраст однос : 1000 :1 (типичен), Viewing Angle : 178H)/178(V), Време на реакција : 1ms (MPRT), Display Colors : 16.7M, Влезови : HDMI, DisplayPort, Dual-link DVI-D, Speakers : 2W x 2 Stereo RMS, 3.5mm Mini-Jack , 3.5mm Mini-Jack (for HDMI & DisplayPort Only), Accessories: VGA cable(Optional), Audio cable(Optional), Power cord, DisplayPort cable (Optional), Quick start guide, HDMI cable (Optional), Warranty Card, 90LM05E0-B01170