Бренд: WHIRLPOOL
Краток опис: WHIRLPOOL WVH 1065B F KIT VENTING COOKTOP, Вградна Индукциска...
Достапност:
Шифра: 77733
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 94,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

89,799 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 3,742 Ден.
48 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 1,871 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
WHIRLPOOL WVH 1065B F KIT VENTING COOKTOP, Вградна Индукциска стаклокерамичка плотна со вграден аспиратор 610 m³/h, 65цм ширина, MADE IN ITALY, Црна боја, 4 зони на готвење со една FlexiCook зона која овозможува комбинирање на повеќе зони, Команди на допир со посебен лизгач за секоја зона, Специјален FILO дизајн за едноставно чистење на плочата, Keep Warm функцијата ги одржува јадењата топли со мало напојување, Booster зона за брзо готвење, Booster 3Kw за брзо загревање, Тајмер за одложено готвење, Power management селекција колкава моќност плочата смее да користи со што се избегнува преоптеретување на напонот, Годишна потрошувачка на ел. енергија 34.5 kWh, Капацитет на аспираторот 610 m³/h на максимлано ниво, Макс. бучност на аспиратор 60dB, Вклучен КИТ за комплетно рециркулирачко работење на аспираторот, Нова А енергетска класа, Димензии ВxШxД 32x65x51.5 цм
Инокс рамка Не
Контроли На допир
Тип на уред Стаклокерамичка Индукцсика
Широчина 60цм