Бренд: WHIRLPOOL
Краток опис: WHIRLPOOL TDLRS 7222BS EU/N, Машина за перење со горно полнењ...
Достапност:
Шифра: 75495
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 35,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

31,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 1,334 Ден.
48 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 667 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
WHIRLPOOL TDLRS 7222BS EU/N, Машина за перење со горно полнење со ИНВЕРТЕР мотор DIRECT DRIVE со ZEN технологија со 20 години гаранција, сребрена боја, Голем ЛЦД Дисплеј, 7кг, 1200 вртежи, 6th Sense Colours технологија за зачувување на боите на облеката, Tајмер за одложено перење, Нежно отворање на вратата, Fresh Care технологија, Заштита од прелевање вода, Заклучување од деца, 14 програми, Бучност 49dB, Потрошувачка на ел. енергија по циклус 0.85kWh, Потрошувачка на вода годишно 8900л, Нова Е енергетска класа, Димензии ВxШxД 90x40x60 цм
WiFi/Smart Не
Боја Сребрена/Инокс
Број на вртежи 1200
Дисплеј Да
Енергетска класа А+++
Капацитет 7кг
Тип на мотор Инвертер
Тип на уред Горно полнење