Бренд: WHIRLPOOL
Краток опис: WHIRLPOOL ART 98101, Вграден комбиниран фрижидер со долна ком...
Достапност:
Шифра: 69483
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 44,999 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ КЛУБ ЦЕНА:

28,995 Ден.
12 РАТИ: 2,489 Ден.
24 РАТИ: 1,281 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
WHIRLPOOL ART 98101, Вграден комбиниран фрижидер со долна комора, 6th sense Fresh Control технологија, Less Frost технологија на разладување, Контрола на влажноста, брзо ладење, Нето капацитет 227л дел за ладење и 79л дел за замрзнување, 5 стаклени полици во дел за ладење, 3 фиоки во замрзнувачот, Бучност 35dB, Годишна потрошувачка на ел. енергија 313 kWh, Енергетска класа А+, Димензии ВxШxД193.5x54x54.5 цм