Бренд: WHIRLPOOL
Краток опис: WHIRLPOOL WSBO 3O23 PF X, Полувградна машина за миење садови ...
Достапност:
Шифра: 72522
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 29,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

25,999 Ден.
12 РАТИ: 2,232 Ден.
24 РАТИ: 1,149 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
WHIRLPOOL WSBO 3O23 PF X, Полувградна машина за миење садови со ИНВЕРТЕР МОТОР, 45цм, ЛЦД Дисплеј, 10 комплети, 7 програми, 6th Sense технологија - сензори кои го одредуваат степенот на валканост на садовите и со тоа автоматски го прилагодуваат циклусот на миење со огромни заштеди на енергија и вода, Power clean систем за чистење лонци, тепсии и тави со силен млаз, Multi Zone функија која овозможува бирање дали ќе се мие само во горната или само во долната корпа, Тајмер, самочистечки филтер, Бучност 43dB, Годишна потрошувачка на ел. енергија 212 kWh, Потрошувачка на вода по циклус 9л, Максимална температура на вода од довод 60 степени, Нова Е енергетска класа, Димензии 82x44.8x57 цм,
Дисплеј Да
Енергетска класа А++
Тип на мотор Инвертер
Трета корпа Не