Бренд: WHIRLPOOL
Краток опис: WHIRLPOOL WI 3010, Вградна машина за миење садови, 60цм, 13 к...
Достапност:
Шифра: 74070
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 23,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

17,995 Ден.
12 РАТИ: 1,545 Ден.
24 РАТИ: 795 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
WHIRLPOOL WI 3010, Вградна машина за миење садови, 60цм, 13 комплети, 6 програми, 10 години гаранција против корозија, тајмер, Прилагодлива висина на горната корпа, Самочистечки филтер, Директна конекција за топла вода до 60 степени, Звучен сигнал за крај на програмата, Заштита од протекување, Бучност 49dB, Годишна потрошувачка на ел. енергија 296 kWh, Нова Д енергетска класа, Димензии 82x59.8x55.5 цм
Дисплеј Не
Енергетска класа А+
Тип на мотор Стандарден
Трета корпа Не