Бренд: WHIRLPOOL
Краток опис: WHIRLPOOL WH2010 A+E, Хоризонтален замрзнувач, MADE IN ITALY,...
Достапност:
Шифра: 69324
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 16,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

13,995 Ден.
12 РАТИ: 1,202 Ден.
24 РАТИ: 619 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
WHIRLPOOL WH2010 A+E, Хоризонтален замрзнувач, MADE IN ITALY, бела боја, Капацитет 207л, 6th sense ЛЦД Дисплеј технологија, Функција за брзо замрзнување, Еco режим на работа, прилагодлива температура, 1 корпа, А+ енергетска класа, Димензии 86.5x80.6x64.2 цм