Бренд: WHIRLPOOL
Краток опис: WHIRLPOOL WFO 3033 PL X, Самостоечка Машина за миење садови с...
Достапност:
Шифра: 74048
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 39,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

28,999 Ден.
12 РАТИ: 2,489 Ден.
24 РАТИ: 1,281 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
WHIRLPOOL WFO 3033 PL X, Самостоечка Машина за миење садови со ИНВЕРТЕР МОТОР, Инокс, 6th Sense технологија, 60цм, 14 комплети, 11 програми, 3 температури, ЛЦД Дисплеј, 10 години гаранција против корозија, тајмер, Половично полнење, Автоматско отворање на вратата после завршеток на програмата, Power clean систем за чистење лонци, 3 корпи, Multizone функција - Ви овозможува да одберете миење само во долна или само во горна корпа, Трета прилагодлива корпа со Инокс рачка, Самочистечки филтер, 3 прскалки, Заштита од деца, Бучност 43dB, Aquastop технлогија, A+++ енергетска класа, Димензии 85x60x59 цм
Боја Сребрена/Инокс
Дисплеј Да
Енергетска класа А+++
Тип на мотор Инвертер
Трета корпа Не
Широчина 60цм