Бренд: WHIRLPOOL
Краток опис: WHIRLPOOL OAS KN8V1 IX, Вградна фурна со пареа, Инокс отпорен...
Достапност:
Шифра: 72323
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 22,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

15,995 Ден.
12 РАТИ: 1,373 Ден.
24 РАТИ: 707 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
WHIRLPOOL OAS KN8V1 IX, Вградна фурна со пареа, Инокс отпорен на отпечатоци од прсти, ЛЦД Дисплеј, Push pull копчиња на извлекување, 8 програми + 3 програми за готвење на пареа, Тајмер, Телескопски водилки, Капацитет 71 литри, Турбо вентилатор, Cook 3 систем на подговтовка на 3 различни видови храна истовремено без мешање мириси, 5 положби на полиците, Врата со двојно стакло, Внaтрешно целосно стакло на вратата за лесно чистење, Вклучени 2 тепсии, Потрошувачка на ел. енергија по циклус 0.99 kWh, А+ енергетска класа, 59.5x59.5x55 цм
Боја Сребрена/Инокс
Дисплеј Да
Начин на чистење Аквализа/Хидролиза
Турбо вентилатор Да