Бренд: ST
Краток опис: ST WDCM-119L COMPRESSOR, Superior technology, Диспанзер за ла...
Достапност:
Шифра: 73176
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 7,999 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ КЛУБ ЦЕНА:

5,999 Ден.
12 РАТИ: 515 Ден.
24 РАТИ: 265 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
ST WDCM-119L COMPRESSOR, Superior technology, Диспанзер за ладна и топла вода со компресор, Бела боја, Моќност на ладење 90W, Моќност на греење 420W, Брзина за загревање вода 5л/ч до 85 степени, 2л/ч под 10 степени, Резервоар за толла вода 0.95л направен од Инокс, Резервоар за ладна вода 2-3л направен од полипропилен, Димензии 32x32x88 цм
Начин на работа Компресорски