Бренд: ST
Краток опис: ST MCE-38GBE, Superior technology, Мини електричен шпорет со ...
Достапност:
Шифра: 80062
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 5,999 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ КЛУБ ЦЕНА:

4,299 Ден.
12 РАТИ: 369 Ден.
24 РАТИ: 190 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
ST MCE-38GBE, Superior technology, Мини електричен шпорет со две рингли, Црна боја, Капацитет на рерна 38 литри, Моќност на рерна 1600W, Моќност на плотна 3200W, Врата со двојно стакло, Светлосни индикатори, Поцинкувана внатрешност на рерната, 4 греачи од нерѓосувачки челик, Контрола на температура до 230 степени, Рачка од нерѓосувачки челик, Контролни копчиња со хромиран финиш, Вклучена тава и решетка, Покриен долен греач со фиока за трошки