Бренд: Samsung
Краток опис: Samsung Galaxy Watch 6 Classic 47mm Black, P/N: SM-R960NZKA...
Достапност:
Шифра: 77133
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 26,299 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ КЛУБ ЦЕНА:

15,990 Ден.
12 РАТИ: 1,373 Ден.
24 РАТИ: 707 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Samsung Galaxy Watch 6 Classic 47mm Black, P/N: SM-R960NZKAEUC