Бренд: Samsung
Краток опис: Samsung Galaxy S23FE 5G Graphite 8/128, 6.4 inches 100.5 cm2 ...
Достапност:
Шифра: 77519
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 49,999 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ КЛУБ ЦЕНА:

33,999 Ден.
12 РАТИ: 2,918 Ден.
24 РАТИ: 1,502 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Samsung Galaxy S23FE 5G Graphite 8/128, 6.4 inches 100.5 cm2 (~83.2% screen-to-body ratio), Dynamic AMOLED 2X 120Hz HDR10+, Resolution: 1080 x 2400 pixels 19.5:9 ratio (~403 ppi density), Corning Gorilla Glass 5, Chipset: Exynos 2200 (4 nm), CPU:Octa-core (1x2.8 GHz Cortex-X2 & 3x2.50 GHz Cortex-A710 & 4x1.8 GHz Cortex-A510), GPU: Xclipse 920, Internal Memory: 128 GB, RAM: 8GB, OS: Android 13 upgradable to Android 14 One UI 6,Primary Camera: Triple 50 MP f/1.8 24mm (wide) 1/1.76" 1.8µm Dual Pixel PDAF OIS, 8 MP f/2.4 75mm (telephoto), 12 MP f/2.2 123˚ (ultrawide), 3x optical zoom, LED flash auto-HDR panorama, Video: 8K@24fps 4K@30/60fps 1080p@30/60/240fps 720p@960fps HDR10+ gyro-EISSecondary, Front Camera: 10 MP f/2.4 26mm (wide), HDR, Video: 4K@30/60fps 1080p@30/60fps gyro-EIS, Connections: Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6 dual-band Wi-Fi Direct hotspot, Bluetooth: v5.3 A2DP LE, GPS with A-GPS GLONASS BDS GALILEO, NFC, Sensors: Fingerprint (under display, optical) accelerometer gyro proximity compass Virtual proximity sensing, IP68 dust/water resistant (up to 1.5m for 30 mins), Fast charging 25W; 50% in 30 min, Fast wireless charging 25W, Battery: Non-removable Li-Ion 4500 mAh, Dimensions: 158 x 76.5 x 8.2 mm 209g, P/N: SM-S711BZADEUC