Бренд: Power Box
Краток опис: Aresze Logo 9100B, Color Box, 4*12CM LED+1*12CM Black Color ...
Достапност:
Шифра: 22535
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 5,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

5,499 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 230 Ден.
48 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 115 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Aresze Logo 9100B, Color Box, 4*12CM LED+1*12CM Black Color fan, full black cases, tool less design, 600ALB(NVIDIA SLI&80PLUS), real 450w ,550w peak ,20+4pin,6*SATA, High efficient 14cm Blue LED Dual-Ball bearing fan provide best air-flow, Compliant with SSI EPS 12V version, Active PFC (>0.99), high efficiency (>87%), Electroplate white nickel finished surface, Smart cable sleeve, better cable management and improved airflow, Protection against over power and over voltage, over current, overload, short circuit and over temperature