Бренд: Philips
Краток опис: Philips BRI955/00, Lumea Prestige IPL, Боја Бело Розева, безж...
Достапност:
Шифра: 74085
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 35,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

31,679 Ден.
12 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 2,640 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 1,320 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Philips BRI955/00, Lumea Prestige IPL, Боја Бело Розева, безжична употреба, 450 000 lamp flashes, додатоци за тело, лице и за чувствителни делови, спречува повторно раснење на влакна, 5 мода на работа, сигурен и ефективен и на чувствителните делови, UV филтер, SenseIQ, SmartSkin сензор
Тип на уред Фото и ласерски епилатори