Бренд: Nikon
Краток опис: Nikon Z50 Mirrorless Camera (NIKKOR Z DX 18-140 VR), 20.9 Meg...
Достапност:
Шифра: 12478
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 89,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

59,990 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 2,500 Ден.
48 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 1,250 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Nikon Z50 Mirrorless Camera (NIKKOR Z DX 18-140 VR), 20.9 Megapixels CMOS Sensor, UHD 4K30p and Full HD 120p Video, NIKKOR Z DX 18-140 VR., HDMI connectivity, 3.2" LCD display, ISO 100-51200, WIFI, Lithium-ion battery