Бренд: Nikon
Краток опис: Nikon Z6 II Mirrorless Camera, 24.5MP FX-Format BSI CMOS Sens...
Достапност:
Шифра: 12431
Гаранција (дена): 360
Редовна Цена: 179,999 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ КЛУБ ЦЕНА:

121,989 Ден.
12 РАТИ: 10,470 Ден.
24 РАТИ: 5,388 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Nikon Z6 II Mirrorless Camera, 24.5MP FX-Format BSI CMOS Sensor, 12 fps, , EXPEED 6 процесор на слика, Hybrid AF, Lens: Nikkor 24-70mm f4, 273-точки Phase-Detect System за фокусирање, 5-Axis VR вграден стабилизатор, 3.2" LCD екран, ISO 100-51200, HDMI, Wifi, EN-EL15b Lithium-Ion Батерија