Бренд: Nikon
Краток опис: Nikon Z50 Mirrorless Camera, 20.9MP DX-format CMOS, NIKKOR Z ...
Достапност:
Шифра: 12368
Гаранција (дена): 360
Редовна Цена: 69,999 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ КЛУБ ЦЕНА:

49,989 Ден.
12 РАТИ: 4,291 Ден.
24 РАТИ: 2,208 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Nikon Z50 Mirrorless Camera, 20.9MP DX-format CMOS, NIKKOR Z DX 16-50 VR, EXPEED 6 Image процесор, 3.2”(8.12cm) Touchscreen LCD, ISO Auto 100 to 51200 (Extended: 100 to 204800), UHD 4K and Full HD Video Recording, Wi-Fi, USB, BT, EN-EL25 Lithium-Ion 7.6 VDC