Бренд: Lenovo
Краток опис: LENOVO GAMING LOQ 15IAX9 (Black), - Intel Core i5-12450HX (12...
Достапност:
Шифра: 57545
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 52,999 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ КЛУБ ЦЕНА:

46,769 Ден.
12 РАТИ: 4,014 Ден.
24 РАТИ: 2,066 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
LENOVO GAMING LOQ 15IAX9 (Black), - Intel Core i5-12450HX (12MB Cache, up to 4.4GHz), VGA NVIDIA® GTX3050 6GB, 16GB 4800MHz DDR5 RAM Memory, 512GB M.2 2242 PCIe 3.0x4 NVMe, Integrated Webcam, Wireless: 802.11a/b/g/n/ac, Bluetooth 4.1, Backlit Keyboard, Interfaces: 2 x USB 3.0, 1 x USB 3.0 Type C, 1 x USB 2.0, 1 x HDMI, 1 x audio, 1 x Microphone, Battery: 3-cell lithium ion, 15.6" 144Hz (1920x1080) Full HD IPS, P/N: 83GS003FRM
Големина на диск 512GB
Големина на екран 15.6 инчи
Графичка Картичка Intel Iris Xe
Процесор i5
РАМ Меморија 16GB
Резолуција FHD
Тип на Диск SSD
Тип на Лаптоп Home