Бренд: Intel
Краток опис: Intel i7-11700K 3.6 GHz up to 5.0 GHz, Tray, Code Name: Rocke...
Достапност:
Шифра: 58543
Гаранција (дена): 1050
Редовна Цена: 14,999 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ КЛУБ ЦЕНА:

12,809 Ден.
12 РАТИ: 1,100 Ден.
24 РАТИ: 566 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Intel i7-11700K 3.6 GHz up to 5.0 GHz, Tray, Code Name: Rocket Lake, Core x 8, Thread x 16, 16MB SmartCache, Sockets: FCLGA1200