Бренд: Intel
Краток опис: Intel i9 13900K LGA1700 36MB Cache 3.0GHz, BX80715139...
Достапност:
Шифра: 33636
Гаранција (дена): 1050
Редовна Цена: 38,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

35,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 1,500 Ден.
48 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 750 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Intel i9 13900K LGA1700 36MB Cache 3.0GHz, BX8071513900K
Intel Intel Core i9
Socket 1700