Бренд: Telefunken
Краток опис: TELEFUNKEN 43QUA9040, 43" (109cm) 4K ULTRA HD Android QLED TV...
Достапност:
Шифра: 76986
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 24,999 Ден.

ЦЕНА СО КЛУБ КАРТИЧКА:

18,999 Ден.
12 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 1,584 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 792 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
TELEFUNKEN 43QUA9040, 43" (109cm) 4K ULTRA HD Android QLED TV, Resolution 3840x2160, Slim FRAMELESS, HD DVB-T2/C/S2(HEVC), HDR, WI-FI, DLNA, NETFLIX, Dolby Vision, Surround sound, PVR, Hotel mode (Passive), HDMI x4, USB x2, Scart x1, VGA(PC in) x1, Ethernet RJ-45 x1, CI+ Slot, BLUETOOTH, Digital Audio Output(Coaxial and Optic), PC Audio in, Slim bezel, Black color
Големина на екран 43 инчи
Оперативен систем Android
Резолуција UHD 4K
Смарт ТВ ДА
Тип на уред QLED
Можеби ќе Ве интересира