Бренд: Telefunken
Краток опис: TELEFUNKEN 43QUA9040, 43" (109cm) 4K ULTRA HD Android QLED TV...
Достапност:
Шифра: 76986
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 24,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

18,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 792 Ден.
48 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 396 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
TELEFUNKEN 43QUA9040, 43" (109cm) 4K ULTRA HD Android QLED TV, Resolution 3840x2160, Slim FRAMELESS, HD DVB-T2/C/S2(HEVC), HDR, WI-FI, DLNA, NETFLIX, Dolby Vision, Surround sound, PVR, Hotel mode (Passive), HDMI x4, USB x2, Scart x1, VGA(PC in) x1, Ethernet RJ-45 x1, CI+ Slot, BLUETOOTH, Digital Audio Output(Coaxial and Optic), PC Audio in, Slim bezel, Black color
Големина на екран 43 инчи
Оперативен систем Android
Резолуција UHD 4K
Смарт ТВ ДА
Тип на уред QLED