Бренд: MIDEA
Краток опис: MIDEA 65M90D0 BLACK, Вградна фурна, Изработена од црно стакло це
Достапност:
Шифра: 76319
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 19,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

16,999 Ден.
60 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 284 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
MIDEA 65M90D0 BLACK, Вградна фурна, Изработена од црно стакло целосно, Капацитет 70л, Контроли со PUSH PULL копчиња на вовлекување и дигитален тајмер со ЛЦД Дисплеј, 9 функции + Еко функција, Турбо вентилатор во рерната, Врата со двојно стакло, САМОЧИСТЕЊЕ СО КАТАЛИЗА, Емајлирана внатрешност, 1 тава + 1 решетка, А енергетска класа, Димензии ШxДxВ 59.5x59.5x57.5 цм
Напреден Филтер
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Битола
Достапност по салони Сетек Струга
Достапност по салони Сетек Струмица
Достапност по салони Сетек Стадион
Достапност по салони Сетек Куманово
Достапност по салони Сетек Штип
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Кочани
Достапност по салони Сетек Кавадарци
Достапност по салони Сетек Велес
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Прилеп
Достапност по салони Сетек Чаир
Достапност по салони Сетек Кичево
Достапност по салони Сетек Ѓорче Петров
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ