Бренд: Tefal
Краток опис: Tefal DT9531E0, Освежувач за облека на пареа, Боја Бело Сина,...
Достапност:
Шифра: 76076
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 8,799 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

7,479 Ден.
12 РАТИ: 649 Ден.
24 РАТИ: 334 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Tefal DT9531E0, Освежувач за облека на пареа, Боја Бело Сина, 1700W, ги отстранува мирисите и ја освежува облеката, ги уништува бактериите, регулирачка пареа 30г/мин, 200мл резервоар за вода, вертикална пареа, керамичка плоча, должина на кабел 2.5м
Тип на пегла Освежувач за облека на пареа (Вертикална пегла)