Бренд: Motorola
Краток опис: Motorola Moto E40 Carbon Gray 4/64, Dual SIM (Nano-SIM dual stan
Достапност:
Шифра: 75996
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 9,999 Ден.

BLACK ЦЕНА:

7,399 Ден.
12x BLACK РАТА: 636 Ден.
24x BLACK РАТА: 327 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Motorola Moto E40 Carbon Gray 4/64, Dual SIM (Nano-SIM dual stand-by), Display: IPS LCD 90Hz, 6.5 inches, 102.0 cm2 (~81.6% screen-to-body ratio), 720 x 1600 pixels, 20:9 ratio (~270 ppi density), OS: Android 11, Chipset: Unisoc T700, CPU: Octa-core 1.8 GHz, GPU: Mali G52, Memory: 64GB-ROM 4GB-RAM, Triple Camera: 48 MP f/2.0, 26mm (wide) PDAF, 2 MP f/2.4 (macro), 2 MP f/2.4 (depth), Video: 1080p@30fps, Front Camera: 8 MP f/2.0, Video HDR 1080p@30fps, Connections: USB Type-C 2.0; Wi-Fi 802.11 b/g/n; dual-band; Wi-Fi Direct; hotspot; Bluetooth 5.0 A2DP LE; GPS A-GPS GLONASS GALILEO, Sensors: Accelerometer; Fingerprint (rear-mounted); proximity, Battery: Li-Po 5000 mAh non-removable, Dimensions: 165.1 x 75.7 x 9.1 mm, Weight: 198 gr
Напреден Филтер
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек ГТЦ ИТ
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Битола
Достапност по салони Сетек Струга
Достапност по салони Сетек Струмица
Достапност по салони Сетек Стадион
Достапност по салони Сетек Охрид
Достапност по салони Сетек Куманово
Достапност по салони Сетек Штип
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Кочани
Достапност по салони Сетек Кавадарци
Достапност по салони Сетек Велес
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Прилеп
Достапност по салони Сетек Чаир
Достапност по салони Сетек Ѓорче Петров
Достапност по салони Сетек Радовиш
Достапност по салони Сетек Свети Николе
Достапност по салони Сетек Охрид 2
Достапност по салони Сетек Ресен
Достапност по салони Сетек Крива Паланка
Достапност по салони Сетек Сити Мол
Достапност по салони Сетек Дебар
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Прочистувачи
  • AAR
  • SAMSUNG