Бренд: SONY
Краток опис: SONY XR65A83KAEP, 65" (165cm) 4K UltraHD Google OLED TV, Resolu
Достапност:
Шифра: 75860
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 169,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

137,999 Ден.
12 РАТИ: 12,074 Ден.
24 РАТИ: 6,320 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
SONY XR65A83KAEP, 65" (165cm) 4K UltraHD Google OLED TV, Resolution 3840x2160, HDR10, XR Triluminos Pro, Cognitive processor XR, XR Motion Clarity, 100Hz native panel frequency, Dolby Vision, Built in WiFi, Bluetooth, Google Assistant, Screen mirroring, Youtube, Clear resolution enhancer, ClearAudio+ , Clear Phase, S-Force Front Surround, Dolby Atmos, USB HDD recording, Tuner DVB-T/T2/S/S2/C + analog, 4x HDMI 2.0, 2x USB 2.0, 1x analog audio out, 1x Ethernet R45, 1x AV Composite In, 1x Optical Audio Out, 1x 3,5 mm Audio Out, Vesa Support
Напреден Филтер
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Стадион
Достапност по салони Сетек Куманово
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Чаир
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ