Бренд: Xiaomi
Краток опис: Xiaomi Redmi Note 11S 6/128GB Graphite Gray, Dual SIM (Nano-SIM;
Достапност:
Шифра: 75719
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 19,999 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ ЦЕНА СО КЛУБ КАРТИЧКА:

13,999 Ден.
12 РАТИ: 1,225 Ден.
24 РАТИ: 642 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Xiaomi Redmi Note 11S 6/128GB Graphite Gray, Dual SIM (Nano-SIM; dual stand-by), IP53 dust and splash protection, Display: AMOLED; 90Hz, 700 nits; 1000 nits (peak), 6.43 inches; 99.8 cm2 (~84.5% screen-to-body ratio), 1080 x 2400 pixels; 20:9 ratio (~409 ppi density), Corning Gorilla Glass 3, OS: Android 11, MIUI 13, Chipset: Mediatek Helio G96 (12 nm), CPU: Octa-core (2x2.05 GHz Cortex-A76 & 6x2.0 GHz Cortex-A55), GPU: Mali-G57 MC2, Memory: 128GB; 6GB RAM, Quad Camera: 108 MP f/1.9 26mm (wide) 1/1.52" 0.7µm PDAF, 8 MP f/2.2 118˚ (ultrawide), 2 MP f/2.4 (macro), 2 MP f/2.4 (depth), LED flash; HDR; panorama, Video: 1080p@30fps, Front Camera: 16 MP f/2.5 (wide) 1/3.06" 1.0µm, Video: 1080p@30fps, Loudspeaker with stereo speakers, 3.5mm jack, 24-bit/192kHz audio, Connections: Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot, Bluetooth 5.0; A2DP; LE, GPS with A-GPS, GLONASS, BDS, GALILEO, Sensors: Fingerprint (side-mounted), accelerometer, gyro, proximity, compass, Battery: Li-Po 5000 mAh non-removable, Fast charging 33W; 100% in 58 min, Power Delivery 3.0, Quick Charge 3+, Dimensions: 159.9 x 73.9 x 8.1 mm, Weight: 179 g, MZB0AQTEU, MZB0AQPEU
Напреден Филтер
Tип ПРОМО
Достава 24/48 часа
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек ГТЦ ИТ
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Струга
Достапност по салони Сетек Струмица
Достапност по салони Сетек Стадион
Достапност по салони Сетек Охрид
Достапност по салони Сетек Куманово
Достапност по салони Сетек Штип
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Кочани
Достапност по салони Сетек Кавадарци
Достапност по салони Сетек Велес
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Прилеп
Достапност по салони Сетек Чаир
Достапност по салони Сетек Кичево
Достапност по салони Сетек Гевгелија
Достапност по салони Сетек Ѓорче Петров
Достапност по салони Сетек Радовиш
Достапност по салони Сетек Свети Николе
Достапност по салони Сетек Охрид 2
Достапност по салони Сетек Ресен
Достапност по салони Сетек Крива Паланка
Достапност по салони Сетек Сити Мол
Достапност по салони Сетек Дебар
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ