Бренд: CANDY
Краток опис: ZEROWATT OZW 4752DE1/S, Машина за перење и сушење алишта, Бела б
Достапност:
Шифра: 75671
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 24,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

20,999 Ден.
12x КЛУБ РАТА: 1,750 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 875 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
ZEROWATT OZW 4752DE1/S, Машина за перење и сушење алишта, Бела боја, ЛЕД Дисплеј, Капацитет на перење 8кг+ 5кг на сушење, 1400 вртежи, 14 програми, Рапид програма 14-30-44 мин, Тајмер до 23 часа, Енергетска класа Е/Д, Димензии 85x60x52 цм
Напреден Филтер
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Струга
Достапност по салони Сетек Стадион
Достапност по салони Сетек Охрид
Достапност по салони Сетек Куманово
Достапност по салони Сетек Штип
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Кавадарци
Достапност по салони Сетек Прилеп
Достапност по салони Сетек Чаир
Достапност по салони Сетек Ѓорче Петров
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 24 рати 0 посто камата
  • 555gmin
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG