Бренд: Philips
Краток опис: Philips BHS520/00, Преса за коса, Боја Бела, ThermoShield тех...
Достапност:
Шифра: 75412
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 4,699 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

4,699 Ден.
12 РАТИ: 408 Ден.
24 РАТИ: 210 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Philips BHS520/00, Преса за коса, Боја Бела, ThermoShield технологија, температури 120 - 230С, 12 прилагодувања на температура, 2х Јонизатор, Керамички плочки со Арганово маслокои се движат 25х105mm, Ладни врвови за полесно држење, Време на загревање 30 секунди, автоматско исклучување по 30 мин, кука за закачување, Должина на кабел 1.8 м
Тип на уред Преса за коса