Бренд: KARCHER
Краток опис: KARCHER WD 3 V-17/4/20, Правосмукалка, 1000W, 17л канистер, суво
Достапност:
Шифра: 75333
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 6,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

5,949 Ден.
12x КЛУБ РАТА: 511 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 263 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
KARCHER WD 3 V-17/4/20, Правосмукалка, 1000W, 17л канистер, суво и мокро чистење, 1 филтер вреќа од неткаен текстил со висок капацитет на задржување на прашината, функција за дување каде вшмукувањето не е можно или е непрактично, едноделен филтер за суво и мокро чистење, чување на приборот во самата правосмукалка, кабел 4м
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Аеродром
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
 • 555x180_saem_maj
 • 555222
 • 555x180wg
 • 555x180_mob
 • 555x180_I2T
 • aeg_electrolux
 • 555x180_sda
 • Setec Alati
 • 555gmin
 • Levenhuk-mini-slider
 • AAR
 • SAMSUNG