Бренд: Gorenje
Краток опис: Gorenje GV520E15, Вградна машина за миење садови, 45цм, 9 компле
Достапност:
Шифра: 75254
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 21,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

19,999 Ден.
12x КЛУБ РАТА: 1,717 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 884 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Gorenje GV520E15, Вградна машина за миење садови, 45цм, 9 комплети, 5 програми, 4 температури на миење 65/60/45/35, 2 корпи, Повеќенаменска долна корпа, Максимална температура на влезната вода 60C, Функција за таблета 3 во 1, Самочистечки филтер, Целосен Aqua Stop, Бучност 47 dB, Потрошувачка на вода 9 l, Потрошувачка на енергија за нормалнa програмa 0.705 kWh, Енергетска класа A++ (A-20%), Димензии (ШxВxД): 44.8 × 81.5 × 55 cm
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Битола
Достапност по салони Сетек Стадион
Достапност по салони Сетек Охрид
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Велес
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Чаир
Достапност по салони Сетек Крива Паланка
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
 • 555x180_saem_maj
 • 555222
 • 555x180wg
 • 555x180_mob
 • 555x180_I2T
 • aeg_electrolux
 • 555x180_sda
 • Setec Alati
 • 555gmin
 • Levenhuk-mini-slider
 • AAR
 • SAMSUNG