Бренд: SINGER
Краток опис: SINGER TRIPLOCK 14HD854, Оверлок машина за шиење, можност за шие
Достапност:
Шифра: 74962
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 26,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

22,949 Ден.
12x КЛУБ РАТА: 1,970 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 1,014 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
SINGER TRIPLOCK 14HD854, Оверлок машина за шиење, можност за шиење со 2- 3 и 4 конци, можност за работа со 2 игли, диференцијален транспортер, штелување на густина на конците, 1300 убоди во минута, шематски приказ во боја на провлекувањето на конецот, прилагодување на убодот макс. 5.7мм, прилагодлив нож на врвот, сијалица, за полупрофесионална и професионална употреба
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Стадион
Достапност по салони Сетек Аеродром
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
 • 555x180_saem_maj
 • 555222
 • 555x180wg
 • 555x180_mob
 • 555x180_I2T
 • aeg_electrolux
 • 555x180_sda
 • Setec Alati
 • 555gmin
 • Levenhuk-mini-slider
 • AAR
 • SAMSUNG