Бренд: Philips
Краток опис: Philips EP3246/70, Кафемат, Боја Црна, Philips 3200 series Super
Достапност:
Шифра: 74888
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена:
49,999 Ден.
12x КЛУБ РАТА: 4,167 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 2,084 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Philips EP3246/70, Кафемат, Боја Црна, Philips 3200 series Super-automatic espresso machine, Touch screen display, AquaClean, Beverages: Espresso, LatteGo, Cappuccino, Latte Macchiato, Americano, Coffee, Hot water, Adjustable coffee dispenser, 3 aroma strength and 12 grinder settings, Hot water function for tea, Removable brewing group, Cappuccinatore, Hot water / Steam Nozzle, Pre-brewing system, Removable watertank, Waste container capacity: 15 servings, Water tank capacity: 1.8 l, Boiler material: Stainless steel (Inox), Pump pressure: 15, Number of water boilers: 1 boiler, 100% ceramic grinders, Length Memo function, Auto-cleaning & descaling
Напреден Филтер
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Битола
Достапност по салони Сетек Струга
Достапност по салони Сетек Струмица
Достапност по салони Сетек Стадион
Достапност по салони Сетек Охрид
Достапност по салони Сетек Куманово
Достапност по салони Сетек Штип
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Кочани
Достапност по салони Сетек Кавадарци
Достапност по салони Сетек Велес
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Прилеп
Достапност по салони Сетек Чаир
Достапност по салони Сетек Кичево
Достапност по салони Сетек Гевгелија
Достапност по салони Сетек Ѓорче Петров
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 24 рати 0 посто камата
  • 555gmin
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG