Бренд: Telefunken
Краток опис: TELEFUNKEN 65UA9001, 65" (165cm) 4K ULTRA HD Android LED TV, Res
Достапност:
Шифра: 74880
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 42,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

32,999 Ден.
12x КЛУБ РАТА: 2,750 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 1,375 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
TELEFUNKEN 65UA9001, 65" (165cm) 4K ULTRA HD Android LED TV, Resolution 3840x2160, 600 Hz CMP, HDR, HD DVB-T2/C/S2(HEVC), WI-FI, DLNA, NETFLIX, Surround sound, PVR, HDMI x4, USB x2, Scart x1, VGA(PC in) x1, Ethernet RJ-45 x1, CI+ Slot, BLUETOOTH, Digital Audio Output(Coaxial and Optic), PC Audio in, Slim bezel, Black color
Напреден Филтер
Достапност по салони Сетек Струмица
Достапност по салони Сетек Куманово
Достапност по салони Сетек Кавадарци
Достапност по салони Сетек Прилеп
Достапност по салони Сетек Гевгелија
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 24 рати 0 посто камата
  • 555gmin
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG