Бренд: HANSA
Краток опис: HANSA ZWM536SH, Машина за миење садови за на маса, Сребрена, ЛЕД
Достапност:
Шифра: 74862
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 15,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

12,499 Ден.
12x КЛУБ РАТА: 1,042 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 521 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
HANSA ZWM536SH, Машина за миење садови за на маса, Сребрена, ЛЕД Дисплеј, 6 комплети, 6 програми, Интензивна програма 70 степени, Тајмер за одложено миење, Индикатори за сол и сјај, Бучност 49dB, Годишна потрошувачка на ел. енергија 174 kWh, А+ енергетска класа, Димензии 50x55x43.8 цм
Напреден Филтер
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Битола
Достапност по салони Сетек Струга
Достапност по салони Сетек Струмица
Достапност по салони Сетек Охрид
Достапност по салони Сетек Куманово
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Кавадарци
Достапност по салони Сетек Велес
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Прилеп
Достапност по салони Сетек Чаир
Достапност по салони Сетек Кичево
Достапност по салони Сетек Гевгелија
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 24 рати 0 посто камата
  • 555gmin
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG