Бренд: INDESIT
Краток опис: INDESIT EWSC 61251 W, Машина за перење алиштa СЛИМ , Бела, 6кг,
Достапност:
Шифра: 74574
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 14,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

12,999 Ден.
12x КЛУБ РАТА: 1,084 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 542 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
INDESIT EWSC 61251 W, Машина за перење алиштa СЛИМ , Бела, 6кг, 1200 вртежи, Слим 40цм, 21 програми, ЛЕД индикатори, Water plus - прилагодете ги автоматски параметрите на перење за да заштедите време енергија и вода, Tајмер, Zаштита од протекување вода, Бучност 59 dB, А+ енергетска класа, Димензии 85x59.5x42.4 цм
Напреден Филтер
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Струга
Достапност по салони Сетек Струмица
Достапност по салони Сетек Стадион
Достапност по салони Сетек Охрид
Достапност по салони Сетек Куманово
Достапност по салони Сетек Штип
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Кочани
Достапност по салони Сетек Кавадарци
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Прилеп
Достапност по салони Сетек Чаир
Достапност по салони Сетек Кичево
Достапност по салони Сетек Гевгелија
Достапност по салони Сетек Ѓорче Петров
Достапност по салони Сетек Радовиш
Достапност по салони Сетек Свети Николе
Достапност по салони Сетек Ресен
Достапност по салони Сетек Крива Паланка
Достапност по салони Сетек Дебар
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 24 рати 0 посто камата
  • 555gmin
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG