Бренд: ST
Краток опис: ST HD-U2200WJ, Superior Technology, Фен за коса, Бел со златн...
Достапност:
Шифра: 74369
Гаранција (дена): 360
Редовна Цена: 1,399 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

1,399 Ден.
РАТИ:
/ Ден. Производи со цена помала од 2000 ден. немаат можност да се купат на рати.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
ST HD-U2200WJ, Superior Technology, Фен за коса, Бел со златна линија, 2200W, Јонизатор, 2 брзини 3 температури, копче за ладен воздух, дифузер, концентратор, DC мотор, Заштита од прегревање, Вградена закачалка
Тип на мотор DC Мотор