Бренд: Xiaomi
Краток опис: Xiaomi Redmi 9AT 2/32 Peacock Green, Dual SIM, 4G LTE, 6.53 in
Достапност:
Шифра: 74056
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
Xiaomi Redmi 9AT 2/32 Peacock Green, Dual SIM, 4G LTE, 6.53 inches (~81.1% дисплај-to-body ratio), Резолуција: 1080 x 2340 pixels, IPS LCD capacitive touchдисплај, 16M colors, чипсет:MediaTek Helio G25 (12 nm), процесор:Octa-core (4x2.0 GHz Cortex-A53 & 4x1.5 GHz Cortex-A53), графичка: PowerVR GE8320, Внатрешна меморија: 32 GB, microSD, up to 256 GB, Рам Меморија: 2GB, Примарна камера: 13 MP f/2.2, autofocus, LED flash, Video: 1080p@30fps, секундарна камера: 5 MP, f/2.2, WLAN: Wi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi Direct, hotspot, Bluetooth: v5, A2DP, LE, GPS, Infrared port, Radio, OS: Android 10, Сензори: Accelerometer proximity, батерија: Non-removable Li-Ion 5000 mAh батерија
Достапност по салони Сетек Капитол
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек ГТЦ ИТ
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Охрид
Достапност по салони Сетек Куманово
Достапност по салони Сетек Штип
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Охрид 2
Достапност по салони Сетек Крива Паланка
Достапност по салони Сетек Сити Мол
  • HIT
  • ВО СВЕТОТ НА СЕТЕК ИМА СÈ! ФЛАЕР ЗА ВГРАДНА ТЕХНИКА
  • ВО СВЕТОТ НА СЕТЕК ИМА СÈ! ФЛАЕР ЗА ТВ/АУДИО/ВИДЕО
  • ВО СВЕТОТ НА СЕТЕК ИМА СÈ! ФЛАЕР ЗА ИТ
  • ВО СВЕТОТ НА СЕТЕК ИМА СÈ! ФЛАЕР ЗА МОБИЛНИ ТЕЛЕФОНИ
  • ВО СВЕТОТ НА СЕТЕК ИМА СÈ! ФЛАЕР ЗА МАЛИ АПАРАТИ
  • AAR
  • SAMSUNG
  • AAR