Бренд: MIDEA
Краток опис: Midea FOREST WIFI SMART KIT серија MSAFBU-12HRDNX-QRD0FGW/MOX...
Достапност:
Шифра: 74035
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 26,999 Ден.

ЦЕНА СО КЛУБ КАРТИЧКА:

21,999 Ден.
12 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 1,834 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 917 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Midea FOREST WIFI SMART KIT серија MSAFBU-12HRDNX-QRD0FGW/MOX133-12HFN8-QRD0GW KIT, со вклучен КИТ за монтажа, Вклучен WiFi стик, DC ИНВЕРТЕР Клима уред, 12000BTU, 3500W на ладење, 3800W на греење, Скриен Дисплеј, R32 Гас, GMCC TOSHIBA компресор, Греење до минус 15 степени, Работна температура -15 до +50 степени, SEER (Ладење) 6.1, SCOP (Греење просек) 4.0, Авто рестарт функција, Тајмер, Меморија на позицијата на отворот за дување, Смарт дијагностика + детекција на течење гас, Турбо мод, A++ на ладење, А+ на греење, Идеална за простории до 30м2, Бучност на внатрешна единица 52 дб, Бучност на надворешна единица 61дб, Проток на воздух внатрешна единица 540/430/314, Тежина внатрешна единица 7.6 кг, Тежина надворешна единица 22.8 кг, Димензии внатрешна единица 285x805x194 мм, Димензии надоврешна единица 495x720x270 мм
WiFi/Smart Да
Боја Бела
Греач на компресор Не
Капацитет 12000 btu 3.5kw
Тип на уред Инвертер
Можеби ќе Ве интересира