Бренд: Philips
Краток опис: Philips FC6725/01, Рачна правосмукалка, Боја Зелена, 2 во 1: Пра
Достапност:
Шифра: 73969
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 23,499 Ден.

BLACK ЦЕНА:

14,999 Ден.
12x BLACK РАТА: 1,288 Ден.
24x BLACK РАТА: 663 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Philips FC6725/01, Рачна правосмукалка, Боја Зелена, 2 во 1: Правосмукалка, Рачна правосмукалка, Собирање на прашина во сад, PowerCyclone 7, Капацитет на садот 0.4л, 2 брзини, интегрирани додатоци, ЛЕД светло на четката, Батерија Li-Ion, 21.6V, Користење 40 мин
Напреден Филтер
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Струга
Достапност по салони Сетек Охрид
Достапност по салони Сетек Куманово
Достапност по салони Сетек Штип
Достапност по салони Сетек Кочани
Достапност по салони Сетек Кавадарци
Достапност по салони Сетек Велес
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Прочистувачи
  • AAR
  • SAMSUNG