Бренд: ST
Краток опис: ST-BM1000MWX, Superior Technology, Апарат за печење леб со екскл
Достапност:
Шифра: 73715
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 3,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

3,399 Ден.
24x КЛУБ рата: 156 Ден.
48x КЛУБ рата: 84 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
ST-BM1000MWX, Superior Technology, Апарат за печење леб со ексклузивен дизајн, Сива/Бела боја, Голем ЛЦД Дисплеј, 19 дигитални програми, 13ч тајмер, програм за одржување топлина 60 мин, 3 нивоа на боја на кората: светла, средна и темна, Сад за приготвување со нелеплива површина со 500/750/1000гр капацитет, Прозорче за набљудување на печењето, 550W, автоматско исклучување, Вклучени лажица и сад за мерење
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Битола
Достапност по салони Сетек Струга
Достапност по салони Сетек Струмица
Достапност по салони Сетек Стадион
Достапност по салони Сетек Охрид
Достапност по салони Сетек Куманово
Достапност по салони Сетек Штип
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Кочани
Достапност по салони Сетек Кавадарци
Достапност по салони Сетек Велес
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Прилеп
Достапност по салони Сетек Чаир
Достапност по салони Сетек Кичево
Достапност по салони Сетек Гевгелија
Достапност по салони Сетек Ѓорче Петров
Достапност по салони Сетек Радовиш
Достапност по салони Сетек Свети Николе
Достапност по салони Сетек Ресен
Достапност по салони Сетек Крива Паланка
Достапност по салони Сетек Дебар
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555x180ss
  • 60Rati_555x180
  • 555-greenje
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG