Бренд: Gorenje
Краток опис: Gorenje RK 6191 ES4, Комбиниран фрижидер со долна комора, Сребре
Достапност:
Шифра: 73387
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
Gorenje RK 6191 ES4, Комбиниран фрижидер со долна комора, Сребрена боја, FrostLess технологија, Тотален капацитет 314л (Дел за ладење 206л, дел за замрзнување 108л), Електронско управување, FastFreeze: Брзо замрзнување, Eко мод на работа, Slot-in: Можност за поставување на апаратот во кујнски простор од 60 цм, ЛЕД осветлување, 4 стаклени полици, 1 метален држач за шишиња, Фиока за зеленчук, SpaceBox - голема фиока за замрзнување (38 л), 3 фиоки, Бучност 38dB, A+ енергетска класа, Димензии (ВxШxД): 185x60x59.2 цм
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Струга
Достапност по салони Сетек Струмица
Достапност по салони Сетек Стадион
Достапност по салони Сетек Охрид
Достапност по салони Сетек Куманово
Достапност по салони Сетек Штип
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Кочани
Достапност по салони Сетек Кавадарци
Достапност по салони Сетек Велес
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Прилеп
Достапност по салони Сетек Чаир
Достапност по салони Сетек Кичево
Достапност по салони Сетек Гевгелија
Достапност по салони Сетек Ѓорче Петров
Достапност по салони Сетек Радовиш
Достапност по салони Сетек Ресен
Достапност по салони Сетек Крива Паланка
Достапност по салони Сетек Дебар
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
 • 555x180-citymall-rodenden2
 • Dvojno_555_SDA
 • Dvojno_555_IT
 • dvojno_WG
 • dvojno_TV
 • dvojno__MOB
 • 555-greenje
 • school
 • Levenhuk-mini-slider
 • AAR
 • SAMSUNG