Бренд: ST
Краток опис: ST MG-1500YW, Superior Technology, Електрична машина за мелење м
Достапност:
Шифра: 73373
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST MG-1500YW, Superior Technology, Електрична машина за мелење месо, 1500W, реверзибилна функција, Инокс бела боја, 3 дискови за мелење - крупно, средно и фино мелење, додаток за колбаси, метален дел за храна, целосно расклоплива за лесно миење, нелизгачка површина, 1.3 метри должина на кабел
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_Golemi_popusti_na_belo_i_besplaten_parking
  • 555_School_is_on
  • SAMSUNG
  • ban1
  • ban2
  • gm